30 Nisan 2013 Salı

İlk before / after çalışmam :):):)

     10 yıl önce Sevgili Teyzemin bize hediye etmiş olduğu bu süs bahçe masasında kullandığımız ve devamlı dışarda kaldığı için bir hayli yıpranmış görününen bir eşyamızdı..Bahar ile birlikte yapılan değişiklik ve devam eden tadilat vb şeyler sonucunda bunada el atalım dediğim objelerden birisi.Taş boyamada kulandığım akrilik boyalarımla bir güzel boyadım kendisini.Yıllara meydan okuyan bu masa süsü , yeni haliyle epeyce bir süre daha eşlik edecektir bize :) 

       Bahçe masasında çekmiştim önceki halini ama gün boyu misafirlerimizin olması , yemek içmek , çaylar , kahveler  derken akşam bitti boyama faslı o yüzden içerdeki masada çektim son halini.Bu direkt boyadığım hali üzerine vernik sürdüğümde daha canlı bir görüntü ve boyasıda daha dayanıklı hale gelecektir.Teyzemde bizdeydi o gün ve boyamadan sonra acayip mutluydu.Misafirlerimizin hepsi bayıldılar son haline..Sizce nasıl olmuş bu değişiklik :)))


4 yorum:

Oya Genç dedi ki...

Ben zaten blogunuzu ziyaret etmiştim daha öncelerden.. Çok güzel bir blogunuz var. Ellerinize emeğinize sağlık. Sevgiler..

Büşra Kahveci dedi ki...

Harika olmuş .Ellerine sağlık canım :)

Tubişçe İşler dedi ki...

Teşekkürler Oya Hanım , her zaman beklerim :)))

Tubişçe İşler dedi ki...

Rengarenk yepyeni birşey gibi oldu boyayınca :) Teşekkürler Büşra'cığım:)